Дітей запрошують на програму з бізнес-освіти U-Generation

В Україні стартувала реєстрація на соціальну програму з бізнес-освіти для дітейU-Generation.

U-Generation – це освітня ініціатива, спрямована на підготовку дітей до активної участі у відновленні економіки України через розвиток підприємницького мислення.

Участь у програмі можуть узяти діти та підлітки віком від 6 до 16 років.

Навчання буде проходити протягом одного тижня у віддаленому форматі на спеціально створеній LMS-платформі із записаними уроками, домашніми завданнями та тестуванням.

Над створенням спеціальної навчальної програми з бізнес-освіти для дітей працювали лідери провідних українських бізнесів та психологи.

За тиждень навчального курсу топові підприємці поділяться з дітьми своїми знаннями, вміннями та навичками у таких напрямках: основи підприємницької діяльності, маркетинг, профорієнтація, самореалізація, самопрезентація та спічрайтинг, громадянська активність та відповідальність, фінансова грамотність, комунікації та багато інших цікавих тем.

На всіх учасників соціальної освітньої програми U-Generation чекають приємні подарунки, а найкращі з U-рейтингу отримають супер-призи: путівки на літній відпочинок в Іспанії у таборі Star Time Camp та річні абонементи на вивчення англійської мови у АнтиШколі.

Очікується, що навчання розпочнеться з 22 квітня. Тривалість навчання – 1 тиждень. Участь у програмі безкоштовна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРОГРАМУ