ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

щодо проходження медичних оглядів
  • У шкільної сестри медичної отримати направлення для проходження медичного огляду дитини.
  • Звернутися до дільничного лікаря-педіатра, у якого Ви зареєстровані.
  • Пройти медичне обстеження у всіх лікарів-спеціалістів, до яких Вас направить лікар-педіатр.
  • Здати аналізи, яких потребує Ваш лікар-педіатр.
  • Отримати довідку про проходження медичного огляду.
  • Принести довідку сестрі медичній у школу.

Наказ МОЗ України від 29.11.02 № 434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні» - діти дошкільного віку 5-6 років мають пройти медичний огляд у офтальмолога, отоларинголога, хірурга-ортопеда, ендокринолога, стоматолога, психоневролога, психолога один раз в рік.

Наказ МОЗ України від 16.07.2010 № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів» - діти від 7 до 17 років мають пройти медичний огляд не рідше 1 разу на рік, чітко не вказано коли саме. МОЗ рекомендує проходити медогляд близько до дати народження дитини.